Aktualności

 • Ilustracja do artykułu ankieta.png

  Badanie zadowolenia klienta z poziomu usług świadczonych przez Starostwo Powiatowe

  Szanowny Panie, Szanowna Pani! Zwracam się z uprzejmą prośbą o wypełnienie poniżej zamieszczonej ankiety. Badania ankietowe prowadzone są w celu określenia jakości pracy i usług świadczonych przez Starostwo Powiatowe w Bielsku Podlaskim.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu IMG_8586 sb.JPG

  15 sierpnia – potrójne święto

  Święto Wojska Polskiego, 99. rocznicę „Cudu nad Wisłą” oraz obchodzone w Kościele katolickim Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny, w tradycji ludowej zwane świętem Matki Boskiej Zielnej – to potrójne święto 15 sierpnia br. w Bielsku Podlaskim celebrowali mieszkańcy powiatu bielskiego.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu Warsztaty_Żemerwa (1).jpg

  Kolorowo, tanecznie i po podlasku

  Pierwsze dwa warsztaty taneczno-kulturowe realizowane w ramach projektu „Folklor ziemi podlaskiej w tańcu, muzyce i śpiewie” są już za nimi. Stowarzyszenie Podlaskie Kukułki gościło w dwóch miejscach.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu droga640.jpg

  Umowy na przebudowę dróg powiatowych

  W lipcu i sierpniu Powiat Bielski zawarł z Przedsiębiorstwem Drogowo-Mostowym Maksbud sp. z o.o. w Bielsku Podlaskim umowy na przebudowy kolejnych dróg powiatowych.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu 0823KFS - logo.png

  Nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z rezerwy KFS

  Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim ogłasza nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu herb-miniatura.png

  Informacja o podaniu do publicznej wiadomości ogłoszenia o przetargu na sprzedaż mieszkania w Bielsku Podlaskim

  Na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz.U z 2018 r., poz. 2204 e zm.) Zarząd Powiatu w Bielsku Podlaskim uprzejmie informuje, że na tablicach ogłoszeń w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bielsku Podlaskim przy ul. Mickiewicza 46, ul. 3 Maja 17 i ul. 11 Listopada 4, a także na stronie internetowej Starostwa Powiatowego www.powiatbielski.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Bielskiego http://bip.st.bielsk.wrotapodlasia.pl, zostało podane do publicznej wiadomości ogłoszenie o czwartym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5, stanowiącego własność Powiatu Bielskiego, znajdującego się w budynku położonym przy ul. Szkolnej 12a w Bielsku Podlaskim, obręb 3, o powierzchni użytkowej 59,60 mkw. wraz z pomieszczeniem przynależnym piwnicą o powierzchni 7,20 mkw., pomieszczeniem w budynku gospodarczym o powierzchni 12,40 mkw. i związanego z tym udziału wynoszącego 7920/56946 w częściach wspólnych budynku i nieruchomości o numerze geodezyjnym 2213/8 o powierzchni 0,0929 ha (KW BI1P/00079307/8).

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu 0831_DSC3731int2.jpg

  Artyści z Witebska. Śladami Kazimierza Malewicza

  Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku serdecznie zaprasza w piątek 9 sierpnia o godz. 15.00 na otwarcie wystawy „Potomkowie awangardy” poświęconej twórczości białoruskiego malarza polskiego pochodzenia Kazimierza Malewicza.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu IX sesja RP 640.jpg

  IX sesja Rady Powiatu w Bielsku Podlaskim

  Trzydziestego pierwszego lipca br. radni powiatowi debatowali na kolejnej sesji, zwołanej na wniosek Zarządu Powiatu. Krótkie obrady dotyczyły spraw finansowych.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu plan naboru - kolaż 640.JPG

  Nabór do szkół ponadpodstawowych zakończony

  Zarząd Powiatu na wczorajszym posiedzeniu ustalił ostateczny kształt naboru uczniów do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych podległych Powiatowi Bielskiemu. Trafi do nich aż 673 uczniów!

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu Andrzej Stepaniuk.JPG

  Stepaniuk ponownie dyrektorem II LO z BJN

  Zakończyła się procedura wyboru dyrektora II Liceum Ogólnokształcącego z BJN im. B. Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim. Zarząd Powiatu ponownie powierzył to stanowisko Andrzejowi Stepaniukowi, który podczas przeprowadzonego konkursu nie miał konkurentów.

  Czytaj więcej
Powrót na początek strony