Festyn rodzinny w gminie Brańsk

W dniach 21-22 czerwca br. nad zbiornikiem wodnym Otapy-Kiersnówek już po raz ósmy odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez Gminę Brańsk, w którym wziął udział starosta bielski Sławomir Jerzy Snarski. Hasłem tegorocznego festynu były słowa „Rodzina jest przyszłością Polski”.

Ilustracja do artykułu 140714-festyn1.jpg

Podczas niedzielnego spotkania wójt gminy Brańsk wspólnie ze starostą bielskim wręczyli nagrody najlepszym absolwentom szkół z terenu gminy Brańsk. Uczniowie otrzymali upominki i dyplomy, a ich rodzice – listy gratulacyjne. Sylwetki nagrodzonych i ich osiągnięcia przedstawili dyrektorzy poszczególnych szkół.

zdjęcie: Festyn rodzinny w gminie Brańsk

Nagrodzeni uczniowie: Patrycja Kobus – Publiczne Gimnazjum w Oleksinie, Ewelina Kiersnowska – PG w Oleksinie, Olga Matysiak – PG w Oleksinie, Magdalena Jaroszewicz – Publiczne Gimnazjum w Glinniku, Honorata Piekutowska – PG w Glinniku, Jolanta Marczuk – PG w Glinniku, Mateusz Muczyński – PG w Glinniku, Michał Wróblewski – Szkoła Podstawowa w Domanowie, Daniel Odachowski – Szkoła Filialna w Świrydach, Natalia Kosińska – Szkoła Podstawowa w Holonkach, Natalia Malinowska – Szkoła Filialna w Chojewie, Weronika Gatz – Szkoła Podstawowa w Mniu.

zdjęcie: Festyn rodzinny w gminie Brańsk

Na przybyłych tego dnia nad zalew czekały liczne atrakcje: finał konkursu „Mam talent”, mecze finałowe piłki nożnej i siatkowej o puchar Wójta Gminy Brańsk oraz bezpłatna wypożyczalnia sprzętu wodnego. Dla najmłodszych uczestników również nie zabrakło atrakcji: spektakl teatru Maska z Krakowa oraz gry i zabawy w wesołym miasteczku.

zdjęcie: Festyn rodzinny w gminie Brańsk

 

ms

Powrót na początek strony