Kolędy w Starostwie Powiatowym

Siedemnastego grudnia br. w bielskim Starostwie Powiatowym zapanował świąteczny klimat. Przez korytarze urzędu niosły się gwar i śpiewy. To młodzież i dzieci odwiedzili starostów, by złożyć im życzenia świąteczne i zaśpiewać kolędy.

Ilustracja do artykułu 20191217_080225_HDR.jpg

Młodzież z II Liceum Ogólnokształcącego zaśpiewała kolędę „Dzisiaj w Betlejem”

Gościli u nich uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego z BJN im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim oraz maluszki z Przedszkola na Hołowiesku w Bielsku Podlaskim. Dzieci uroczo wykonały utwór znany z repertuaru Arki Noego „Świeć gwiazdeczko”, zaś młodzież licealna zaśpiewała kolędę „Dzisiaj w Betlejem”. Starostowie Sławomir Jerzy Snarski i Piotr Bożko poczęstowali sympatycznych gości słodyczami oraz wręczyli im drobne upominki.

przedszkolaki

Starostów odwiedzili niezwykle mili goście z Przedszkola na Hołowiesku

O tym, że święta tuż, tuż świadczą też nadsyłane do Starostwa kartki z życzeniami oraz choinka, która na korytarzu urzędu już błyszczy bombkami. Sami też wysyłamy naszym przyjaciołom świąteczne życzenia, które znalazły się na okolicznościowych kartach wykonanych przez uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej Caritas Diecezji Drohiczyńskiej w Bielsku Podlaskim.

 

pd

Powrót na początek strony