Milion swingów dla autyzmu

Pierwszego kwietnia, po raz drugi w Zespole Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim, zorganizowana została akcja „Milion swingów dla autyzmu”.

Ilustracja do artykułu IMG_4180.JPG

W akcji wzięli udział zarówno dorośli jak i dzieci. Wszyscy ćwiczyli z odważnikami kettlebell, a dokładniej – robili tzw. swingi, wspierając dzieci z autyzmem z naszej szkoły i okolic Bielska Podlaskiego.

zdjęcie: Słodki stół

Imprezie towarzyszyło wiele atrakcji, m.in. słodki stół z Pracowni Tortów Agnieszki Rybak, kolorowe stoisko z drinkami fit z Centrum Pub & Restaurant, stół z przekąskami Janusza Kuptela. Najmłodsi uczestnicy akcji mogli pomalować twarz oraz pobawić się w kąciku sportowym przygotowanym przez nauczycieli ZSS.

Podczas imprezy wykonano 23 600 swingów i zebrano 3082,40 zł, które zostaną przekazane na potrzeby dzieci z autyzmem. To o połowę więcej niż w ubiegłym roku.

zdjęcie: Milion swingów dla autyzmu

Dyrektor Zespołu Szkół, wraz z całą społecznością szkolną, pragnie serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy swoim dobrym sercem i zaangażowaniem materialnym i rzeczowym sprawili ogromną radość naszym dzieciom.

 

Powrót na początek strony