Nowy tryb pracy bielskiego SPZOZ

Decyzją Wojewody Podlaskiego od 24 marca Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bielsku Podlaskim w oddziałach obserwacyjno-zakaźnym, wewnętrznym i dziecięcym będzie realizował świadczenia opieki zdrowotnej pacjentom z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2.

Ilustracja do artykułu spzoz logo.png

W oddziałach: ginekologicznym i położniczo-noworodkowym, urazowo-ortopedycznym oraz chirurgicznym z pododdziałem chirurgii naczyniowej będą realizowane świadczenia zakontraktowane przez Podlaski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia dla pacjentów innych niż z podejrzeniem bądź zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 z zachowaniem ich bezpieczeństwa epidemiologicznego.

Dostęp do świadczeń opieki zdrowotnej mieszkańcom powiatu bielskiego w zakresach innych niż realizowane przez oddziały obserwacyjno-zakaźny, wewnętrzny oraz dziecięcy, które realizują świadczenia opieki zdrowotnej pacjentom z podejrzeniem lub zakażeniem SARS-CoV-2, zapewniają szpitale położone w powiatach ościennych:
1. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce, ul. Dowgirda 9, 17-200 Hajnówka,
2. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Siemiatyczach, ul. Szpitalna 8, 17-300 Siemiatycze.

Wszystkie poradnie specjalistyczne i diagnostyczne w SPZOZ w Bielsku Podlaskim funkcjonują na dotychczasowych zasadach.

Rejestracja na szczepienia przeciw covid-19:
– POZ w Bielsku Podlaskim – tel. 570 877 100,
– POZ w Brańsku – tel. 731 096 500.

W medycznym laboratorium diagnostycznym SPZOZ w Bielsku Podlaskim przy ul. Jagiellońskiej 32, pokój nr 105 można wykonać badania na obecność przeciwciał SARS-CoV-2. Badania wykonywane są w każdą środę. Cennik badań dostępny jest na stronie SPZOZ.

 

spzoz, pd

Powrót na początek strony