Uroczyste podsumowanie powiatowego współzawodnictwa sportowego szkół

Szesnastego września 2014 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Bielsku Podlaskim odbyło się uroczyste podsumowanie powiatowego współzawodnictwa sportowego szkół o Puchar Starosty oraz przedstawienie kalendarza imprez sportowych szkół na rok 2014/2015.

Ilustracja do artykułu zdj starosty 008 (Small).jpg

W spotkaniu wzięli udział starosta bielski Sławomir Jerzy Snarski oraz nauczyciele wychowania fizycznego ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

zdjęcie: Uroczyste podsumowanie Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Szkół

Uroczystego otwarcia dokonał przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Włodzimierz Borowik, przedstawiając następnie ranking powiatowego i wojewódzkiego współzawodnictwa sportowego szkół na rok 2013/2014.

zdjęcie: Uroczyste podsumowanie Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Szkół

Uroczystego wręczenia pucharów i nagród rzeczowych w postaci piłek dokonał starosta Snarski, który korzystając z okazji podziękował prezesowi PSZS oraz wszystkim obecnym nauczycielom za ogromny wkład i zaangażowanie w szkolenie młodych miłośników sportu. Zaznaczył jednoczenie ważność promowania i rozpowszechniania sportu na terenie całego powiatu. Podkreślił również, że ogromnym wsparciem dla uczniów byłoby jak najszybsze wybudowanie nowej hali sportowej przy współpracy władz miasta Bielsk Podlaski.

zdjęcie: Uroczyste podsumowanie Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Szkół

tabela: powiatowe współzawodnictwo

tabela: wojewódzkie współzawodnictwo

Powrót na początek strony