Zaproszenie na turniej tenisa stołowego o puchar Burmistrza Bielska Podlaskiego i Starosty Bielskiego

Klub Tenisa Stołowego w Bielsku Podlaskim organizuje turniej, w którym udział wezmą zawodnicy – uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu miasta Bielsk Podlaski.

Ilustracja do artykułu tennis-1141703_640.jpg

Impreza sportowa odbędzie się we środę 20 grudnia br. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim przy ul. Wojska Polskiego 17. Rozpoczęcie o godzinie 8.30.

Turniej rozgrywany będzie w dwóch kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, z podziałem na konkurencje dziewcząt i chłopców. Nagradzani pucharami będą trzej pierwsi zawodnicy w każdej kategorii.

Zapraszamy uczniów bielskich szkół do udziału w turnieju. Zgłoszenia należy kierować za pośrednictwem dyrekcji szkół.

pd