Nagrody dla laureatów olimpiady rolniczej z ZS nr 4

Jedenastego maja br. w Zespole Szkół nr 4 im. Ziemi Podlaskiej w Bielsku Podlaskim odbyło się wręczenie nagród laureatom Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, a także pucharu dla ZS nr 4 za zajęcie II miejsca.

Ilustracja do artykułu nagrody 640.jpg

Zdobywcami najwyższych miejsc Olimpiady okazali się właśnie uczniowie tej szkoły: Ireneusz Birycki – I miejsce w bloku „produkcja zwierzęca” oraz Michał Andrzejuk – IV miejsce w bloku „mechanizacja rolnictwa”. Obaj uczniowie zakwalifikowali się do udziału w etapie centralnym.

Wstępem do kameralnej uroczystości było wystąpienie dyrektora szkoły, który podziękował zebranym za współpracę, a laureatom Olimpiady za dokonane osiągnięcia.

Uczniowie, którzy z sukcesami reprezentowali szkołę otrzymali nagrody ufundowane przez dziekana Wydziału Agrobioinżynierii i Nauk o Zwierzętach Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach oraz władze powiatu bielskiego. Wręczyli je prof. dr hab. Marek Gugała i prof. dr hab. inż. Alina Janocha oraz wicestarosta Piotr Bożko i naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Ochrony Zdrowia Anatol Grzegorz Tymiński.

Prof. Gugała pogratulował dyrektorowi ZS nr 4 Bolesławowi Hryniewickiemu uzyskania II miejsca przez szkołę i przekazał na jego ręce puchar.

 

zs4, pd

Powrót na początek strony