Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie bielskim województwa podlaskiego

 • Ilustracja do artykułu P1012415.JPG

  Relacja z konferencji podsumowującej realizację projektu

  Trzeciego lipca 2015 r. w sali konferencyjnej „U Glazura” w Bielsku Podlaskim odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie bielskim województwa podlaskiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem konferencji było podsumowanie wdrażania zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie bielskim, a także podsumowanie zadań zrealizowanych w ramach projektu.

  Czytaj więcej
 • Wykaz bibliografii w roku szkolnym 2014/2015

  Uczestnikom projektu „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie bielskim województwa podlaskiego” przekazujemy wykaz bibliografii do tematyki obszarów wsparcia wybranych w poszczególnych szkołach i przedszkolach w roku szkolnym 2014/2015.

  Czytaj więcej
 • Spotkania z uczestnikami sieci współpracy i samokształcenia

  Starostwo Powiatowe w Bielsku Podlaskim informuje, że planowane jest zorganizowanie spotkań z uczestnikami sieci współpracy i samokształcenia w Szkole Podstawowej nr 2 w Bielsku Podlaskim przy ul. Wysockiego 6 w następujących terminach:

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu P1012086.JPG

  Relacja ze spotkania organizacyjnego z dyrektorami szkół i przedszkoli oraz przedstawicielami jst

  Dwudziestego szóstego września 2014 r. o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Bielsku Podlaskim odbyło się spotkanie z dyrektorami szkół i przedszkoli oraz przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego w ramach projektu „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie bielskim województwa podlaskiego” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, priorytetu III, działania 3.5. Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół.

  Czytaj więcej
 • Sprawozdanie z realizacji sieci współpracy i samokształcenia w I cyklu doskonalenia

  W ramach projektu „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie bielskim województwa podlaskiego” powstały cztery tematyczne sieci współpracy i samokształcenia:

  Czytaj więcej
 • Pierwszy etap realizacji RPW w powiecie bielskim

  Uczestników projektu „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie bielskim województwa podlaskiego” informujemy, że zakończył się pierwszy cykl doskonalenia nauczycieli.

  Czytaj więcej
 • Wykaz bibliografii do tematyki sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli i dyrektorów oraz obszarów wsparcia wybranych w poszczególnych szkołach i przedszkolach

  Uczestnikom projektu „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie bielskim województwa podlaskiego” przekazujemy wykaz bibliografii do tematyki sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli i dyrektorów oraz obszarów wsparcia wybranych w poszczególnych szkołach i przedszkolach.

  Czytaj więcej
 • Relacja ze spotkań w ramach sieciach współpracy i samokształcenia

  Uczestników projektu „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie bielskim województwa podlaskiego” informujemy, że 21-24 stycznia 2014 r. odbyły się kolejne spotkania w ramach sieci współpracy i samokształcenia.

  Czytaj więcej
 • Informacja o sieciach współpracy i samokształcenia

  Uczestników projektu „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie bielskim województwa podlaskiego” informujemy, że w ramach projektu wyłoniły się następujące tematy sieci:

  Czytaj więcej
 • Platforma internetowa „Doskon@lenie w sieci”

  Uczestników projektu „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie bielskim województwa podlaskiego” mamy przyjemność poinformować, że funkcjonuje już platforma internetowa „Doskon@lenie w sieci” Ośrodka Rozwoju Edukacji.

  Czytaj więcej
Powrót na początek strony